لیست مطالب مربوط به تاریخ 1393/09/26 آرشیو تاریخی مطالب

برای مشاوره و خرید می توانید از طریق تلگرام و همینطور واتس آپ با شماره 09106790876 ، با ما ارتباط برقرار کنید.

3. مستقر کردن، آموزش و توسعه کارکنان

استقرار (منصوب کردن پرسنل)

معنا و هدف

فرآیند استقرار بدین معناست که یک کارمند جدید را به محیط کار جدیدش معرفی کنید. طی این فرآیند وضعیت شغل جدید، قوانین کار، شرایط کاری، امتیازات، فعالیتها، و دیگر ویژگیهای سازمان به کارمند جدید معرفی می شود.

بسیار مهم است که در روز اول تصویر خوبی از کار به کارمند جدید نشان داده شود. اگرچه، برنامه استقرار نباید به این مساله ختم شود. و در ضمن خیلی مهم است که برای فرآیند استقرار برنامه ریزی سیستماتیکی موجود باشد تا طی چند روز یا طی کوتاه ترین زمان ممکن تمامی جنبه های کار پوشش داده شود.

بهتر است اکثر اطلاعات بصورت کتابچه ای با توجه به رتبه وشغل، در اختیار تمامی کارکنان قرار بگیرد، فرآیند استقرار ممکن است شامل معرفی بخش مربوطه و معرفی سرپرست بخش مربوطه، توسط یکی از اعضا بصورت خلاصه وار باشد.


حتما بخوانید (اطلاعیه های مهم)

بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.

اگر سوالی در ارتباط با آموزشها یا پشتیبانی دارید فقط از طریق تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار مطرح نمایید.

درباره راهکار سافت

راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری در کشور می باشد.

نرم افزارهای رایگان راهکار به هیچ عنوان محدودیتی ندارند و نسخه های کامل آنها جهت دانلود در سایت قرار داده شده است.

شدیدا اعتقاد داریم اعمال محدودیتهایی از نوع محدودیت زمانی، یا محدودیت بر روی تعداد اسناد ثبت شده و اساسا هر نوع محدودیتی که به کاربران اطلاع رسانی نشده باشد، کاری غیر اخلاقی و غیر حرفه ای می باشد و شما هیچ شرکت معتبر نرم افزاری را در دنیا نخواهید یافت که با این شیوه غیر اخلاقی موفق شده باشد.

سیاست کلی راهکار سافت بر کسب درآمد از فروش مستقیم نرم افزارها نمی باشد و این نگرانی که در آینده نرم افزارهای رایگان ممکن است پولی ارائه شوند در اینجا وجود ندارد.

برای تامین هزینه های تولید، توسعه و همینطور پشتیبانی نرم افزارهای رایگان راهکار، امکانات بیشتر و اضافی در قالب نسخه های بروز رسانی با قیمتهای بسیار کم و ناچیز به کاربران ارائه می گردد.

خرید امکانات بیشتر که در نسخه های بروز رسانی ارائه می شوند، به هیچ عنوان اجباری نیست و عدم خرید این نسخه های بروز رسانی به هیچ وجه باعث از کار افتادن نسخه های رایگان نمی گردد.