معرفی محصولات راهکار آرشیو موضوعی مطالب

برای مشاوره خرید می توانید از طریق تلگرام با شماره 09106790876 ، و همینطور سامانه چت آنلاین راهکار، با ما ارتباط برقرار کنید.

پاسخگویی به مشکلات نصب کاربران در پیام رسان LINE با توجه به فیلتر شدن تلگرام

با توجه به فیلتر شدن پیام رسان تلگرام کاربران می توانند از طریق پیام رسان LINE نیز با کارشناسان نصب راهکار در ارتباط باشند.


خدمات راهکار در زمینه نصب نرم افزارها در محیط شبکه

با توجه به درخواست های مکرر کاربران در زمینه نصب نرم افزارهای راهکار در محیط شبکه، خدمات جدید راهکار سافت در این زمینه به شکل زیر ارائه می شود.


امکان خرید محصولات راهکار برای فارسی زبانان سراسر جهان فراهم شد

امکان خرید محصولات راهکار برای فارسی زبانان سراسر جهان با استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین فراهم شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ادامه مطلب را مشاهده کنید.


نرم افزار شارژ ساختمان راهکار

در این نوشتار به معرفی نرم افزار شارژ ساختمان راهکار می پردازیم و با امکانات و قابلیتهای آن آشنا می شویم.


نرم افزار هوش تجاری راهکار BI : Business intelligence

در این نوشتار به معرفی نرم افزار هوش تجاری راهکار می پردازیم و با امکانات و قابلیتهای آن آشنا می شویم.


معرفی نرم افزار صندوق قرض الحسنه خانوادگی راهکار

در این نوشتار به معرفی نرم افزار صندوق قرض الحسنه خانوادگی (فامیلی) راهکار می پردازیم و با امکانات و قابلیتهای آن آشنا می شویم.


نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان راهکار در فاز پایان تولید می باشد

مژده به کاربران محصولات رایگان راهکار سافت

نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار در فاز پایانی تولید می باشد و بزودی (حداکثر ظرف یک ماه آتی) برای دانلود در سایت قرار داده خواهد شد


نرم افزار رایگان اموال و داراییهای ثابت راهکار در دست توسعه می باشد

نرم افزار اموال و داراییهای ثابت راهکار در حال توسعه می باشد. بدینوسیله از کاربران گرامی نرم افزارهای راهکار درخواست می کنیم تا جهت توسعه هر چه بهتر نرم افزار پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه های همین مطلب ثبت کنند.


سیستم گردش کار رایگان راهکار

سیستم گردش کار راهکار امکان معرفی و مدیریت فرآیندهای سازمان را فراهم می سازد. با تعیین کارها ، افراد انجام دهنده کار ، نقش های افراد ، زمان انجام کار ، چرخه انجام کار ، مدت زمان انجام کار و ... همه و همه سازمانی فرآیندگرا و منظم را به ارمغان می آورد.


نرم افزار انبار و حسابداری انبار رایگان راهکار

همواره سامانه انبارداری از اهمت بالایی برخوردار بوده است. همکاری واحد انبار با واحد تدارکات و کارپردازی از یک سو ، و از سمت دیگر تامین نیازهای تولید ، فروش و سایر واحدهای سازمانی نقشی محوری به انبار داده است. تا جایی که در بسیاری از سازمانها انبار تحت نظارت مستقیم مدیریت فعالیت می نماید. نرم افزار انبارداری راهکار کلیه فرآیندهای ورود و خروج کالا ، درخواستها و ... را مکانیزه کرده و اطلاعات بروز شده و آنی از انبار را در اختیار انبار و مدیریت قرار میدهد. نرم افزار انبار و حسابداری انبار راهکار با سایر سیستمهای راهکار از جمله تدارکات ، حسابداری ، فروش ، تولید ، اموال و ... مرتبط بوده و اطلاعات مربوطه را در اختیار سایر سیستمها قرار میدهد.


حتما بخوانید (اطلاعیه های مهم)

بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.

اگر سوالی در ارتباط با آموزشها یا پشتیبانی دارید فقط از طریق تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار مطرح نمایید.

برای رفع مشکلات مرتبط با نصب نرم افزار بصورت رایگان توسط کارشناسان نصب نرم افزارها، از طریق شماره 09106790876 در تلگرام پیام بگذارید.

درباره راهکار سافت

راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری در کشور می باشد.

محصولات راهکار سافت علاوه بر اینکه بصورت رایگان عرضه می شوند، شامل آموزش و پشتیبانی رایگان نیز می باشند.

نرم افزارهای رایگان راهکار به هیچ عنوان محدودیتی ندارند و نسخه های کامل آنها جهت دانلود در سایت قرار داده شده است.

شدیدا اعتقاد داریم اعمال محدودیتهایی از نوع محدودیت زمانی، یا محدودیت بر روی تعداد اسناد ثبت شده و اساسا هر نوع محدودیتی که به کاربران اطلاع رسانی نشده باشد، کاری غیر اخلاقی و غیر حرفه ای می باشد و شما هیچ شرکت معتبر نرم افزاری را در دنیا نخواهید یافت که با این شیوه غیر اخلاقی موفق شده باشد.

سیاست کلی راهکار سافت بر کسب درآمد از فروش مستقیم نرم افزارها نمی باشد و این نگرانی که در آینده نرم افزارهای رایگان ممکن است پولی ارائه شوند در اینجا وجود ندارد.

برای تامین هزینه های تولید، توسعه و همینطور پشتیبانی نرم افزارهای رایگان راهکار، امکانات بیشتر و اضافی در قالب نسخه های بروز رسانی با قیمتهای بسیار کم و ناچیز به کاربران ارائه می گردد.

خرید امکانات بیشتر که در نسخه های بروز رسانی ارائه می شوند، به هیچ عنوان اجباری نیست و عدم خرید این نسخه های بروز رسانی به هیچ وجه باعث از کار افتادن نسخه های رایگان نمی گردد.