لیست مطالب مربوط به تاریخ 1393/07/06 آرشیو تاریخی مطالب

برای مشاوره و خرید می توانید از طریق تلگرام، واتس آپ، روبیکا، سروش و بله با شماره 09106790876 با ما ارتباط برقرار کنید.

آموزش نرم افزارهای راهکار سافت

لیست آموزشهای نرم افزارهای راهکار سافت

  • آموزش نصب نرم افزارها
  • آموزشهای عمومی راهکار
  • آموزش نرم افزار حسابداری راهکار
  • ...

دانلود سیستم یکپارچه رایگان راهکار سافت و نسخه های جدید آن

جهت دانلود نرم افزار رایگان یکپارچه راهکار از لینکهای زیر استفاده نمایید:


سیستم گردش کار رایگان راهکار

سیستم گردش کار راهکار امکان معرفی و مدیریت فرآیندهای سازمان را فراهم می سازد. با تعیین کارها ، افراد انجام دهنده کار ، نقش های افراد ، زمان انجام کار ، چرخه انجام کار ، مدت زمان انجام کار و ... همه و همه سازمانی فرآیندگرا و منظم را به ارمغان می آورد.


نرم افزار انبار و حسابداری انبار رایگان راهکار

همواره سامانه انبارداری از اهمت بالایی برخوردار بوده است. همکاری واحد انبار با واحد تدارکات و کارپردازی از یک سو ، و از سمت دیگر تامین نیازهای تولید ، فروش و سایر واحدهای سازمانی نقشی محوری به انبار داده است. تا جایی که در بسیاری از سازمانها انبار تحت نظارت مستقیم مدیریت فعالیت می نماید. نرم افزار انبارداری راهکار کلیه فرآیندهای ورود و خروج کالا ، درخواستها و ... را مکانیزه کرده و اطلاعات بروز شده و آنی از انبار را در اختیار انبار و مدیریت قرار میدهد. نرم افزار انبار و حسابداری انبار راهکار با سایر سیستمهای راهکار از جمله تدارکات ، حسابداری ، فروش ، تولید ، اموال و ... مرتبط بوده و اطلاعات مربوطه را در اختیار سایر سیستمها قرار میدهد.


نرم افزار فروش رایگان راهکار

شاید بتوان بخش فروش را مهمترین بخش سازمانها دانست. ایجاد نقدینگی و توان بقای سازمان از وظایف مهم بخش فروش می باشد. مکانیزه کردن بخش فروش و دریافت گزارشات لحظه ای از میزان فروش ، موجودی انبارها ، سفارشات مشتریان و مواردی از این دست نیازمند یک سیستم اطلاعاتی منسجم و قدرتمند می باشد. نرم افزار فروش و حسابداری فروش راهکار ضمن مکانیزه کردن کلیه فرآیندهای فروش ، اطلاعات مربوط به فروش را بصورت لحظه ای و تمام اتوماتیک در سیستمهای حسابداری ، خزانه داری و انبار بروز رسانی می کند و توان تصمیم گیری مدیریت را فوق العاده افزایش می دهد.


نرم افزار تدارکات و خرید رایگان راهکار

بخش خرید به دلیل وظیفه ای که در زنجیره تامین در راستای اهداف تعیین شده سازمانی را دارد نیازمند اطلاعات دقیقی از نیازهای سازمان ، تامین کنندگان ، فروشندگان ، موجودی انبارها و سایر موارد مشابه می باشد . برای انجام این مهم سیستم اطلاعاتی متناسب و کارآمدی لازم می باشد. نرم افزار تدارکات و خرید راهکار کلیه فرآیندهای کارپردازی را شامل درخواست ، تایید درخواست ، سفارش خرید ، دستور خرید ، پیش فاکتور خرید و خرید ساماندهی می نماید و مدیریت اطلاعات فروشنده ها و کارپردازها میسر میسازد.


نرم افزار خزانه داری رایگان راهکار

کنترل دقیق اسناد پرداختنی و اسناد دریافتنی همواره از دغدغه های واحدهای خزانه داری شرکتها می باشد. نرم افزار خزانه داری راهکار با ارائه راه حلی جامع کلیه فرآیندهای خزانه داری سازمان رامکانیزه می نماید. نگاهی مختصر به کارکردهای نرم افزار خزانه داری و کنترل نقدینگی راهکار :


نرم افزار حسابداری رایگان راهکار

نرم افزار حسابداری مالی راهکار مکانیزه کردن بخش مالی سازمان را بعهده دارد. طراحی و تولید این نرم افزار به نحوی بوده است که پاسخگوی نیاز شرکتهای کوچک ، متوسط و بزرگ می باشد . نرم افزار حسابداری مالی راهکار امکان مدیریت فرآیندهای مالی کسب و کارها (به هر اندازه که باشند) را فراهم می نماید. با استفاده از گزارشات منسجم و متنوع این نرم افزار امکان تصمیم گیریهای دقیق مالی برای مدیران سازمان مهیا می گردد.


حتما بخوانید (اطلاعیه های مهم)

بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.

اگر سوالی در ارتباط با آموزشها یا پشتیبانی دارید فقط از طریق تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار مطرح نمایید.

درباره راهکار سافت

راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری در کشور می باشد.

نرم افزارهای رایگان راهکار به هیچ عنوان محدودیتی ندارند و نسخه های کامل آنها جهت دانلود در سایت قرار داده شده است.

شدیدا اعتقاد داریم اعمال محدودیتهایی از نوع محدودیت زمانی، یا محدودیت بر روی تعداد اسناد ثبت شده و اساسا هر نوع محدودیتی که به کاربران اطلاع رسانی نشده باشد، کاری غیر اخلاقی و غیر حرفه ای می باشد و شما هیچ شرکت معتبر نرم افزاری را در دنیا نخواهید یافت که با این شیوه غیر اخلاقی موفق شده باشد.

سیاست کلی راهکار سافت بر کسب درآمد از فروش مستقیم نرم افزارها نمی باشد و این نگرانی که در آینده نرم افزارهای رایگان ممکن است پولی ارائه شوند در اینجا وجود ندارد.

برای تامین هزینه های تولید، توسعه و همینطور پشتیبانی نرم افزارهای رایگان راهکار، امکانات بیشتر و اضافی در قالب نسخه های بروز رسانی با قیمتهای بسیار کم و ناچیز به کاربران ارائه می گردد.

خرید امکانات بیشتر که در نسخه های بروز رسانی ارائه می شوند، به هیچ عنوان اجباری نیست و عدم خرید این نسخه های بروز رسانی به هیچ وجه باعث از کار افتادن نسخه های رایگان نمی گردد.