خدمات راهکار در زمینه نصب نرم افزارها در محیط شبکه

برای مشاوره و خرید می توانید از طریق تلگرام و همینطور واتس آپ با شماره 09106790876 ، با ما ارتباط برقرار کنید.

خدمات راهکار در زمینه نصب نرم افزارها در محیط شبکه

1396/09/20 4269 بازدید 0 دیدگاه
خدمات راهکار در زمینه نصب نرم افزارها در محیط شبکه

با توجه به درخواست های مکرر کاربران در زمینه نصب نرم افزارهای راهکار در محیط شبکه، خدمات جدید راهکار سافت در این زمینه به شکل زیر ارائه می شود.

توجه مهم: این هزینه ها صرفاً هزینۀ نصب در شبکه می باشند و به ازاء هر کامپیوتر کلاینت و خود سرور قبلاً باید برنامه خریداری شده باشد. به عنوان مثال اگر قصد دارید برنامه را در یک شبکه با سه کامپیوتر راه اندازی کنید باید به ازاء هر کامپیوتر نرم افزار را خریداری کرده باشید و سپس این تعرفه های نصب به هزینۀ آنها اضافه می گردد.

نصب نرم افزارهای راهکار سافت در محیط تک کاربره و بر روی یک کامپیوتر، به صورت کاملا رایگان توسط کارشناسان نصب راهکار صورت می پذیرد.

اگر تمایل دارید تا از نرم افزارهای راهکار در محیط شبکه استفاده نمایید، خدمات نصب به شرح زیر و با شرایط گفته شده، ارائه می گردد. در ضمن در ادامه تعرفه های این خدمات نیز آمده است.


مواردی که بر عهده شما و مسئول شبکه شما می باشد و راهکار سافت تعهدی در آن زمینه نمی دهد


  • در ابتدا کامپیوترهای مربوطه باید با هم شبکه شده باشند، این کار توسط خود شما و یا کارشناس شبکه شما باید صورت بپذیرد و راهکار سافت در این زمینه خدماتی به شما ارائه نخواهد داد. برای تست این موضوع باید فایلهای به اشتراک گذارده شده توسط کامپیوترهای موجود در شبکه هم از طریق ip سرور و هم از طریق نام سرور قابل مشاهده باشند.
  • راهکار سافت در زمینه تنظیمات امنیتی فایروال خدماتی را ارائه نمی دهد، لذا اگر نیاز به امنیت بالا در زمینه پورت ها یا اپلیکیشن ها داشته باشید توسط مسئول شبکه شما باید صورت بپذیرد. اگر در حین نصب کارشناسان راهکار متوجه شوند که فایروال مانع برقراری ارتباط خواهد شد از شما درخواست غیر فعال کردن آن را خواهند کرد تا برنامه در محیط شبکه بتواند کار کند و به جزئیات ایجاد امنیت در فایروال نخواهند پرداخت.

تعهدهای راهکار سافت در زمینه نصب در شبکه


  • نصب نرم افزار مایکروسافت اس کیو ال سرور 2008 بر روی شبکه
  • انجام تنظیمات اس کیو ال سرور در حالت شبکه، انجام تنظیمات نرم افزار در حالت شبکه و تست اجرای برنامه در محیط شبکه
  • نصب و راه اندازی کلاینتها و تست اجرای آنها
  • کلیه خدمات گفته شده از طریق نرم افزارهای ارتباط از راه دور (ریموت) صورت می پذیرد و ضرورت دارد تا روی کامپیوترهایی که قرار است نصب صورت پذیرد، نرم افزار گفته شده توسط همکاران ما نصب گردد و طبیعتا نیاز به اتصال به اینترنت نیز می باشد.

تعرفه خدمات نصب در شبکه


  • تعرفه نصب و راه اندازی برنامه های راهکار در شبکه به شرحی که در بالا گفته شد، در حال حاضر مبلغ چهارصد و شصت هزار تومان می باشد (460 هزار تومان).
  • شماره کارت جهت واریز مبلغ : شماره کارت 2800-2045-3379-6104 بانک ملت به نام امیر انصاری

برای هماهنگی در زمینه نصب نرم افزارها در شبکه، از طریق تلگرام با شماره 09106790876 ارتباط برقرار سازید.

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

قبل از ثبت دیدگاه بخوانید : بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.


برای ورود به تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار جهت پرسیدن سوالات اینجا کلیک کنید

حتما بخوانید (اطلاعیه های مهم)

بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.

اگر سوالی در ارتباط با آموزشها یا پشتیبانی دارید فقط از طریق تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار مطرح نمایید.

درباره راهکار سافت

راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری در کشور می باشد.

نرم افزارهای رایگان راهکار به هیچ عنوان محدودیتی ندارند و نسخه های کامل آنها جهت دانلود در سایت قرار داده شده است.

شدیدا اعتقاد داریم اعمال محدودیتهایی از نوع محدودیت زمانی، یا محدودیت بر روی تعداد اسناد ثبت شده و اساسا هر نوع محدودیتی که به کاربران اطلاع رسانی نشده باشد، کاری غیر اخلاقی و غیر حرفه ای می باشد و شما هیچ شرکت معتبر نرم افزاری را در دنیا نخواهید یافت که با این شیوه غیر اخلاقی موفق شده باشد.

سیاست کلی راهکار سافت بر کسب درآمد از فروش مستقیم نرم افزارها نمی باشد و این نگرانی که در آینده نرم افزارهای رایگان ممکن است پولی ارائه شوند در اینجا وجود ندارد.

برای تامین هزینه های تولید، توسعه و همینطور پشتیبانی نرم افزارهای رایگان راهکار، امکانات بیشتر و اضافی در قالب نسخه های بروز رسانی با قیمتهای بسیار کم و ناچیز به کاربران ارائه می گردد.

خرید امکانات بیشتر که در نسخه های بروز رسانی ارائه می شوند، به هیچ عنوان اجباری نیست و عدم خرید این نسخه های بروز رسانی به هیچ وجه باعث از کار افتادن نسخه های رایگان نمی گردد.