مقالات مدیریت آرشیو موضوعی مطالب

برای مشاوره و خرید می توانید از طریق تلگرام و همینطور واتس آپ با شماره 09106790876 ، با ما ارتباط برقرار کنید.

مدیریت خلاقیت در روابط کسب و کار بازار

در مرحله افزایش اهمیت نوآوری به عنوان وسیله ای برای حفظ و توسعه موقعیتهای رقابتی، شرکتها به طور فزاینده ای به دنبال توسعه توانایی خلاقیتشان هستند. نتایج عملکرد خلاقانه درپیشنهادات کارکنان برای محصولات و ایده های جدید و مفید می باشد ، از این رو، خلاقیت، یکی از عناصر اصلی نو آوری می باشد.

فرآیندهای خلاق بارها با مشارکت گردانندگان، فعالیتها و منابع خارج سازمان فراخوانی می شوند. خروجی های خلاقیت بطور معمول جمعی می باشد تا اینکه نتیجه تلاشهای فردی باشد، و مبتنی بر تعاملات اجتماعی و فراتر از مرزها می باشد(Perry-Smith, 2006). این مطلب به خصوص در زمینه روابط بین سازمانها ، جاییکه تامین کنندگان و مشتریان با هم مشارکت دارند،و بطور فزاینده ای در توسعه محصولات و خدمات جدید ، صحیح می باشد. همچنین، اینکه بدون حداقل مقداری ورودیهای خارجی یا الهام گرفتن، واقعآ نوآورانه عمل کنیم، کار مشکلی داریم. سازمانها تمایل دارند تا از طریق ساختمان روزمره و دیدگاه هایی که با کارکنان فردی مطابقت داشته باشد که با ساختار و سیستم، مانند بودجه روتین و اداری کردن وظایف تقویت شده اند، کارآمد باشند (Weick, 1991).


مبانی مدیریت

شغل مدیر

بسیار دشوار است که کار یک مدیر را توصیف کنیم. توصیفی که از شغل مدیریت وجود دارد مدام در حال تغییر است. مدیر مسئول همه چیز است ، از مبارزه با آتش سوزی گرفته تا مقابله با حوادث پیش بینی نشده و بحرانها. همچنین توصیف شغل مدیریت از سازمانی به سازمان دیگر متفاوت می باشد. واژه مدیر در مورد تمام سطوح مدیریت در یک سازمان بکار می رود. معمولآ واژه مدیر در مورد کسانیکه بر کار دیگران نظارت می کنند استفاده می شود. بعنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:


حتما بخوانید (اطلاعیه های مهم)

بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.

اگر سوالی در ارتباط با آموزشها یا پشتیبانی دارید فقط از طریق تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار مطرح نمایید.

درباره راهکار سافت

راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری در کشور می باشد.

نرم افزارهای رایگان راهکار به هیچ عنوان محدودیتی ندارند و نسخه های کامل آنها جهت دانلود در سایت قرار داده شده است.

شدیدا اعتقاد داریم اعمال محدودیتهایی از نوع محدودیت زمانی، یا محدودیت بر روی تعداد اسناد ثبت شده و اساسا هر نوع محدودیتی که به کاربران اطلاع رسانی نشده باشد، کاری غیر اخلاقی و غیر حرفه ای می باشد و شما هیچ شرکت معتبر نرم افزاری را در دنیا نخواهید یافت که با این شیوه غیر اخلاقی موفق شده باشد.

سیاست کلی راهکار سافت بر کسب درآمد از فروش مستقیم نرم افزارها نمی باشد و این نگرانی که در آینده نرم افزارهای رایگان ممکن است پولی ارائه شوند در اینجا وجود ندارد.

برای تامین هزینه های تولید، توسعه و همینطور پشتیبانی نرم افزارهای رایگان راهکار، امکانات بیشتر و اضافی در قالب نسخه های بروز رسانی با قیمتهای بسیار کم و ناچیز به کاربران ارائه می گردد.

خرید امکانات بیشتر که در نسخه های بروز رسانی ارائه می شوند، به هیچ عنوان اجباری نیست و عدم خرید این نسخه های بروز رسانی به هیچ وجه باعث از کار افتادن نسخه های رایگان نمی گردد.