نسخه های جدید نرم افزار فروشگاهی راهکار آرشیو موضوعی مطالب

برای مشاوره و خرید می توانید از طریق تلگرام، واتس آپ، روبیکا، سروش و بله با شماره 09106790876 با ما ارتباط برقرار کنید.

نرم افزار فروش اقساطی راهکار (محصولی جدید دیگری از راهکار سافت)

نرم افزار فروش اقساطی راهکار به عنوان یک ماژول به نرم افزار فروشگاهی راهکار اضافه شد. نرم افزار فروشگاهی راهکار از نسخه 2.5.3.0 به بعد این قابلیت را به کاربران عزیز ارائه می دهد.

آشنایی با نرم افزار فروش اقساطی راهکار و امکانات متنوع آن


نرم افزار کالایاب راهکار (محصولی جدید و کاملا متفاوت از راهکار)

نرم افزار کالایاب راهکار به عنوان یک ماژول به نرم افزار فروشگاهی راهکار اضافه شد. نرم افزار فروشگاهی راهکار از نسخه 2.4.9.0 به بعد این قابلیت را به کاربران عزیز ارائه می دهد.

آشنایی با کالایاب و کاربردهای آن


نرم افزار سررسید فارسی راهکار

نرم افزار سررسید فارسی راهکار به عنوان یک ماژول به نرم افزار فروشگاهی راهکار اضافه شد. نرم افزار فروشگاهی راهکار از نسخه 2.4.6.0 به بعد این قابلیت را به کاربران عزیز ارائه می دهد.

امکانات موجود در این نرم افزار


ماژول سایز در نرم افزار فروشگاهی راهکار (مناسب برای فروشگاه های کفش، پوشاک و هر جای دیگری که کالاهایشان سایز بندی دارد)

قابلیت درج سایز کالا به عنوان یک ماژول به نرم افزار فروشگاهی راهکار اضافه شد. نرم افزار فروشگاهی راهکار از نسخه 2.4.5.0 به بعد این قابلیت را به کاربران عزیز ارائه می دهد.

امکانات موجود در این ماژول


نرم افزار راس گیری چک راهکار

نرم افزار راس گیری چکهای دریافتی راهکار به عنوان یک ماژول به نرم افزار فروشگاهی راهکار اضافه شد. نرم افزار فروشگاهی راهکار از نسخه 2.4.3.0 به بعد قابلیت راس گیری چکهای دریافتی را به کاربران عزیز ارائه می دهد.

امکانات نرم افزار راس گیری چک راهکار


نرم افزار چاپ فاکتور رسمی راهکار

نرم افزار چاپ فاکتور رسمی راهکار به عنوان یک ماژول به نرم افزار فروشگاهی راهکار اضافه شد. نرم افزار فروشگاهی راهکار از نسخه 2.4.0.0 به بعد قابلیت چاپ فاکتور رسمی را به کاربران عزیز ارائه می دهد.

امکانات نرم افزار چاپ فاکتور رسمی راهکار


نرم افزار ارسال پیامک انبوه راهکار

نرم افزار ارسال پیامک انبوه راهکار به عنوان یک ماژول به نرم افزار فروشگاهی راهکار اضافه شد. نرم افزار فروشگاهی راهکار از نسخه 2.2.0.0 به بعد قابلیت ارسال پیامک را به کاربران عزیز ارائه می دهد.

امکانات نرم افزار ارسال پیامک راهکار


نرم افزار چاپ چک راهکار

نرم افزار چاپ چک راهکار به عنوان یک ماژول به نرم افزار فروشگاهی راهکار اضافه شد. نرم افزار فروشگاهی راهکار از نسخه 2.1.0.0 به بعد قابلیت چاپ چک را به کاربران عزیز ارائه می دهد.


دانلود آخرین نسخه نرم افزار فروشگاهی راهکار سافت

کاربران و همراهان گرامی راهکار سافت، نسخه جدیدی از نرم افزار فروشگاهی راهکار ارائه شد. برای دانلود و مشاهده جزئیات بیشتر در مورد این نسخه ادامه مطلب را مطالعه نمایید ...


دانلود آخرین نسخه نرم افزار سامانه مودیان راهکار

کاربران و همراهان گرامی راهکار سافت، نسخه جدیدی از نرم افزار سامانه مودیان راهکار ارائه شد. برای دانلود و مشاهده جزئیات بیشتر در مورد این نسخه ادامه مطلب را مطالعه نمایید ...


حتما بخوانید (اطلاعیه های مهم)

بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.

اگر سوالی در ارتباط با آموزشها یا پشتیبانی دارید فقط از طریق تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار مطرح نمایید.

درباره راهکار سافت

راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری در کشور می باشد.

نرم افزارهای رایگان راهکار به هیچ عنوان محدودیتی ندارند و نسخه های کامل آنها جهت دانلود در سایت قرار داده شده است.

شدیدا اعتقاد داریم اعمال محدودیتهایی از نوع محدودیت زمانی، یا محدودیت بر روی تعداد اسناد ثبت شده و اساسا هر نوع محدودیتی که به کاربران اطلاع رسانی نشده باشد، کاری غیر اخلاقی و غیر حرفه ای می باشد و شما هیچ شرکت معتبر نرم افزاری را در دنیا نخواهید یافت که با این شیوه غیر اخلاقی موفق شده باشد.

سیاست کلی راهکار سافت بر کسب درآمد از فروش مستقیم نرم افزارها نمی باشد و این نگرانی که در آینده نرم افزارهای رایگان ممکن است پولی ارائه شوند در اینجا وجود ندارد.

برای تامین هزینه های تولید، توسعه و همینطور پشتیبانی نرم افزارهای رایگان راهکار، امکانات بیشتر و اضافی در قالب نسخه های بروز رسانی با قیمتهای بسیار کم و ناچیز به کاربران ارائه می گردد.

خرید امکانات بیشتر که در نسخه های بروز رسانی ارائه می شوند، به هیچ عنوان اجباری نیست و عدم خرید این نسخه های بروز رسانی به هیچ وجه باعث از کار افتادن نسخه های رایگان نمی گردد.