اطلاعیه مهم در مورد خدمات راهکار سافت

برای مشاوره و خرید می توانید از طریق تلگرام و همینطور واتس آپ با شماره 09106790876 ، با ما ارتباط برقرار کنید.

اطلاعیه مهم در مورد خدمات راهکار سافت

1397/05/03 2588 بازدید 0 دیدگاه
اطلاعیه مهم در مورد خدمات راهکار سافت

از امروز یعنی 1397/05/03 چگونگی ارائه خدمات راهکار سافت به شرحی که در ادامه این نوشتار آمده است تغییراتی دارد.


تغییرات خدمات راهکار سافت به شرح زیر می باشد:

  • ارائه هر گونه خدمات مربوط به نصب رایگان و یا رفع اشکال به صورت ریموت و اساساً پاسخگویی به صورت آنلاین در تلگرام یا سامانه چت آنلاین راهکار منوط به این می باشد که کاربر مربوطه نسخه بروز رسانی را خریداری کرده باشد.
  • خدمات پشتیبانی صرفاً به کاربرانی ارائه می شود که از بروز رسانی آنها هنوز یکسال نگذشته باشد و در صورتیکه بیش از یکسال از تاریخ خرید آنها گذشته باشد ابتدا باید تمدید نمایند.
  • خدمات نصب رایگان برای کاربران دیگر ارائه نمی شود، در زمینه نصب برنامه آموزش های کافی در سایت ارائه شده است و تجربه چند سالۀ ما نشان داده است که این آموزش ها برای نصب کفایت می کنند. ضمن اینکه اگر ابهامی در نصب داشتید می توانید به رایگان از خدمات تالار گفتمان بهره مند شوید.
  • خدمات نصب رایگان برای کاربرانی که نرم افزار را خریده اند فقط یکبار و در مرحله نصب و راه اندازی اولیه انجام می شود، بعد از آن به هر دلیل مثل تغییر ویندوز و ... نیاز به نصب مجدد باشد هزینه جداگانه دریافت می شود.

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

قبل از ثبت دیدگاه بخوانید : بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.


برای ورود به تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار جهت پرسیدن سوالات اینجا کلیک کنید

حتما بخوانید (اطلاعیه های مهم)

بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.

اگر سوالی در ارتباط با آموزشها یا پشتیبانی دارید فقط از طریق تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار مطرح نمایید.

درباره راهکار سافت

راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری در کشور می باشد.

نرم افزارهای رایگان راهکار به هیچ عنوان محدودیتی ندارند و نسخه های کامل آنها جهت دانلود در سایت قرار داده شده است.

شدیدا اعتقاد داریم اعمال محدودیتهایی از نوع محدودیت زمانی، یا محدودیت بر روی تعداد اسناد ثبت شده و اساسا هر نوع محدودیتی که به کاربران اطلاع رسانی نشده باشد، کاری غیر اخلاقی و غیر حرفه ای می باشد و شما هیچ شرکت معتبر نرم افزاری را در دنیا نخواهید یافت که با این شیوه غیر اخلاقی موفق شده باشد.

سیاست کلی راهکار سافت بر کسب درآمد از فروش مستقیم نرم افزارها نمی باشد و این نگرانی که در آینده نرم افزارهای رایگان ممکن است پولی ارائه شوند در اینجا وجود ندارد.

برای تامین هزینه های تولید، توسعه و همینطور پشتیبانی نرم افزارهای رایگان راهکار، امکانات بیشتر و اضافی در قالب نسخه های بروز رسانی با قیمتهای بسیار کم و ناچیز به کاربران ارائه می گردد.

خرید امکانات بیشتر که در نسخه های بروز رسانی ارائه می شوند، به هیچ عنوان اجباری نیست و عدم خرید این نسخه های بروز رسانی به هیچ وجه باعث از کار افتادن نسخه های رایگان نمی گردد.