امکان خرید محصولات راهکار برای فارسی زبانان سراسر جهان فراهم شد

برای مشاوره خرید می توانید از طریق تلگرام با شماره 09106790876 ، و همینطور سامانه چت آنلاین راهکار، با ما ارتباط برقرار کنید.

امکان خرید محصولات راهکار برای فارسی زبانان سراسر جهان فراهم شد

1396/03/20 1434 بازدید 0 دیدگاه
امکان خرید محصولات راهکار برای فارسی زبانان سراسر جهان فراهم شد

امکان خرید محصولات راهکار برای فارسی زبانان سراسر جهان با استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین فراهم شد.

آن دسته از عزیزان فارسی زبان چه ایرانی و چه غیر ایرانی که تمایل دارند محصولات راهکار را خریداری نمایند و با توجه به تحریمهای بانکی ایران، امکان پرداخت مستقیم به حسابهای بانکی موجود در ایران را ندارند، می توانند با استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین Bitcoin محصولات راهکار سافت را خریداری کنند.

لطفا در صورت تمایل به خرید به این شیوه به نکات زیر توجه کنید :

  • اگر در مورد ارز دیجیتال بیت کوین اطلاعاتی ندارید، می توانید با جستجو در اینترنت و سایتهای فراوانی که در این زمینه وجود دارد، در این زمینه اطلاعاتی کسب کنید. همکاران ما در این زمینه پاسخگو نیستند.
  • با توجه به تغییرات بالای قیمت بیت کوین امکان اعلام قیمت دقیق معادل بیت کوین برای ما وجود ندارد، برای همین حتما قبل از خرید از طریق تلگرام با شماره 09106790876 ارتباط برقرار سازید تا همکاران ما طبق قیمت روز، نرخ بیت کوینی محصول را به شما اعلام کنند.
  • با توجه به اینکه تبدیل بیت کوین به ارز رایج ایران برای ما هزینه و انرژی می برد و در ضمن قیمت خرید و فروش آن توسط صرافی های مربوطه متفاوت می باشد، در پرداخت با این روش نرم افزار اندکی گرانتر از روش پرداخت ریالی خواهد بود. پس در این مورد نیز هنگام خرید حتما هماهنگی های لازم را انجام بدهید.
  • در صورتیکه وجه نرم افزار را با ارز بیت کوین پرداخت نمایید، تایید پرداختی شما نسبت به روش معمول زمان بر تر خواهد بود و باید منتظر Confirm شدن تراکنش بمانید.

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

قبل از ثبت دیدگاه بخوانید : بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.


برای ورود به تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار جهت پرسیدن سوالات اینجا کلیک کنید

حتما بخوانید (اطلاعیه های مهم)

بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.

اگر سوالی در ارتباط با آموزشها یا پشتیبانی دارید فقط از طریق تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار مطرح نمایید.

برای رفع مشکلات مرتبط با نصب نرم افزار بصورت رایگان توسط کارشناسان نصب نرم افزارها، از طریق شماره 09106790876 در تلگرام پیام بگذارید.

درباره راهکار سافت

راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری در کشور می باشد.

محصولات راهکار سافت علاوه بر اینکه بصورت رایگان عرضه می شوند، شامل آموزش و پشتیبانی رایگان نیز می باشند.

نرم افزارهای رایگان راهکار به هیچ عنوان محدودیتی ندارند و نسخه های کامل آنها جهت دانلود در سایت قرار داده شده است.

شدیدا اعتقاد داریم اعمال محدودیتهایی از نوع محدودیت زمانی، یا محدودیت بر روی تعداد اسناد ثبت شده و اساسا هر نوع محدودیتی که به کاربران اطلاع رسانی نشده باشد، کاری غیر اخلاقی و غیر حرفه ای می باشد و شما هیچ شرکت معتبر نرم افزاری را در دنیا نخواهید یافت که با این شیوه غیر اخلاقی موفق شده باشد.

سیاست کلی راهکار سافت بر کسب درآمد از فروش مستقیم نرم افزارها نمی باشد و این نگرانی که در آینده نرم افزارهای رایگان ممکن است پولی ارائه شوند در اینجا وجود ندارد.

برای تامین هزینه های تولید، توسعه و همینطور پشتیبانی نرم افزارهای رایگان راهکار، امکانات بیشتر و اضافی در قالب نسخه های بروز رسانی با قیمتهای بسیار کم و ناچیز به کاربران ارائه می گردد.

خرید امکانات بیشتر که در نسخه های بروز رسانی ارائه می شوند، به هیچ عنوان اجباری نیست و عدم خرید این نسخه های بروز رسانی به هیچ وجه باعث از کار افتادن نسخه های رایگان نمی گردد.