راهکار سافت در گذر زمان

برای مشاوره خرید می توانید از طریق تلگرام با شماره 09106790876 ، و همینطور سامانه چت آنلاین راهکار، با ما ارتباط برقرار کنید.

راهکار سافت در گذر زمان

1393/12/10 6421 بازدید 0 دیدگاه
راهکار سافت در گذر زمان

راهکار سافت در گذر زمان

 • سال 1391

  ارائه اولین نرم افزار حسابداری بدون هیچ گونه محدودیت

  شروع کار راهکار سافت در ارائه نرم افزارهای رایگان با همکاری شرکت دیگری آغاز شد. هر چند این همکاری یکسال بیشتر دوام نیاورد، اما سنگ بنایی شد برای خدمات بیشتر راهکار سافت. سال 1391 را می توان سال ظهور راهکار سافت در عرصه نرم افزار کشور نامید.
 • سال 1392

  ارائه نرم افزار حسابداری سه زبانه رایگان راهکار

  با تلاش همکاران ما در بخش فنی راهکار سافت نرم افزار حسابداری رایگان راهکار به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی ارائه شد.
 • سال 1392

  افتتاح تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار

  در ابتدا خدمات پشتیبانی از طریق ایمیل صورت می پذیرفت، اما با افتتاح تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار امکان ارائه بهتر خدمات پشتیبانی رایگان فراهم گردید.
 • سال 1393

  ارائه سیستم یکپارچه رایگان راهکار

  به جرآت می توان گفت برای اولین بار در سطح کشور نرم افزاری بدین وسعت بصورت کاملآ رایگان ارائه شده است. سیستم یکپارچه رایگان متشکل از ماژولهای حسابداری مالی، خزانه داری و کنترل نقدینگی، تدارکات و خرید (کارپردازی)، انبار و حسابداری انبار، و موتور گردش کار راهکار می باشد.
 • سال 1393

  ارائه نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان راهکار

  با توجه به درخواستهای مکرر کاربران در مورد نرم افزار فروشگاهی رایگان، تیمی در راهکار سافت بصورت مستقل با تلاش شبانه روزی توانستند ظرف کمتر از مدت شش ماه نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار را طراحی و تولید نمایند. بی اغراق می توان گفت که علیرغم رایگان بودن یکی از محصولات خوب بازار در این زمینه می باشد.
 • سال 1394

  منتظر سورپرایزهای بیشتر در سال آتی باشید

  برنامه اصلی ما در سال آتی بهینه کردن سیستم های موجود و ارتقاء مداوم آنها می باشد ...

دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

قبل از ثبت دیدگاه بخوانید : بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.


برای ورود به تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار جهت پرسیدن سوالات اینجا کلیک کنید

حتما بخوانید (اطلاعیه های مهم)

بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.

اگر سوالی در ارتباط با آموزشها یا پشتیبانی دارید فقط از طریق تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار مطرح نمایید.

برای رفع مشکلات مرتبط با نصب نرم افزار بصورت رایگان توسط کارشناسان نصب نرم افزارها، از طریق شماره 09106790876 در تلگرام پیام بگذارید.

درباره راهکار سافت

راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری در کشور می باشد.

محصولات راهکار سافت علاوه بر اینکه بصورت رایگان عرضه می شوند، شامل آموزش و پشتیبانی رایگان نیز می باشند.

نرم افزارهای رایگان راهکار به هیچ عنوان محدودیتی ندارند و نسخه های کامل آنها جهت دانلود در سایت قرار داده شده است.

شدیدا اعتقاد داریم اعمال محدودیتهایی از نوع محدودیت زمانی، یا محدودیت بر روی تعداد اسناد ثبت شده و اساسا هر نوع محدودیتی که به کاربران اطلاع رسانی نشده باشد، کاری غیر اخلاقی و غیر حرفه ای می باشد و شما هیچ شرکت معتبر نرم افزاری را در دنیا نخواهید یافت که با این شیوه غیر اخلاقی موفق شده باشد.

سیاست کلی راهکار سافت بر کسب درآمد از فروش مستقیم نرم افزارها نمی باشد و این نگرانی که در آینده نرم افزارهای رایگان ممکن است پولی ارائه شوند در اینجا وجود ندارد.

برای تامین هزینه های تولید، توسعه و همینطور پشتیبانی نرم افزارهای رایگان راهکار، امکانات بیشتر و اضافی در قالب نسخه های بروز رسانی با قیمتهای بسیار کم و ناچیز به کاربران ارائه می گردد.

خرید امکانات بیشتر که در نسخه های بروز رسانی ارائه می شوند، به هیچ عنوان اجباری نیست و عدم خرید این نسخه های بروز رسانی به هیچ وجه باعث از کار افتادن نسخه های رایگان نمی گردد.