لیست مطالب مربوط به تاریخ 1393/09/14 آرشیو تاریخی مطالب

برای مشاوره و خرید می توانید از طریق تلگرام و همینطور واتس آپ با شماره 09106790876 ، با ما ارتباط برقرار کنید.

2. برنامه ریزی، گزینش، و استخدام نیروی انسانی

توسعه سازمان

امروزه در دنیای کسب و کارها، تعداد شرکتهای کوچک بسیار بیشتر از شرکتهای بزرگ می باشد. در شرکتهای کوچک بسیاری از وظایف مدیریتی مختلف توسط یک نفر صورت می پذیرد. یک مدیر، ممکن است فعالیتهای مربوط به بازاریابی، فروش، مدیریت کل، و منابع انسانی رو انجام دهد. یک مدیر تولید ممکن است با عملیات تولید، بسته بندی، و ارسال کالاها درگیر باشد. یک مدیر مالی ممکن است در قبال امور مالی، و همچنین خرید درگیر باشد. در شرکتهای کوچک مشکلات کمتری وجود دارد و به آسانی با آنها برخورد می شود. اما هنگامی که اندازه یک سازمان بزرگ می شود، وظایف بسرعت رشد می کنند و عملآ برای یک نفر مدیریت اینهمه کار غیر ممکن می شود. و نمیتواند بصورت موثر و کارآمد تمام وظایف را مدیریت کند. در این مرحله، نیازی به وجود می آید که برای هر بخشی مدیر متخصصی متناسب با آن بخش گمارده شود.


حتما بخوانید (اطلاعیه های مهم)

بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.

اگر سوالی در ارتباط با آموزشها یا پشتیبانی دارید فقط از طریق تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار مطرح نمایید.

درباره راهکار سافت

راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری در کشور می باشد.

نرم افزارهای رایگان راهکار به هیچ عنوان محدودیتی ندارند و نسخه های کامل آنها جهت دانلود در سایت قرار داده شده است.

شدیدا اعتقاد داریم اعمال محدودیتهایی از نوع محدودیت زمانی، یا محدودیت بر روی تعداد اسناد ثبت شده و اساسا هر نوع محدودیتی که به کاربران اطلاع رسانی نشده باشد، کاری غیر اخلاقی و غیر حرفه ای می باشد و شما هیچ شرکت معتبر نرم افزاری را در دنیا نخواهید یافت که با این شیوه غیر اخلاقی موفق شده باشد.

سیاست کلی راهکار سافت بر کسب درآمد از فروش مستقیم نرم افزارها نمی باشد و این نگرانی که در آینده نرم افزارهای رایگان ممکن است پولی ارائه شوند در اینجا وجود ندارد.

برای تامین هزینه های تولید، توسعه و همینطور پشتیبانی نرم افزارهای رایگان راهکار، امکانات بیشتر و اضافی در قالب نسخه های بروز رسانی با قیمتهای بسیار کم و ناچیز به کاربران ارائه می گردد.

خرید امکانات بیشتر که در نسخه های بروز رسانی ارائه می شوند، به هیچ عنوان اجباری نیست و عدم خرید این نسخه های بروز رسانی به هیچ وجه باعث از کار افتادن نسخه های رایگان نمی گردد.