لیست مطالب مربوط به تاریخ 1393/09/13 آرشیو تاریخی مطالب

برای مشاوره و خرید می توانید از طریق تلگرام و همینطور واتس آپ با شماره 09106790876 ، با ما ارتباط برقرار کنید.

1. مدیریت منابع انسانی

معنای منابع انسانی

منابع انسانی یک سازمان، متشکل از تمامی تلاش ها، مهارتها یا توانایی های، تمامی افرادی است که برای آن سازمان کار می کنند. بعضی سازمانها، ممکن است به منابع انسانی "کارکنان"، و یا "نیروی کار" و یا "پرسنل" و یا "کارمندان" بگویند. اما تعریف اولیه در مورد همه اینها یکسان می باشد. تمامی کسانی که برای یک سازمان کار می کنند، کارگر به حساب می آیند. اگرچه، سازمان ممکن است تنها به افرادی که کارهای یدی (دستی) انجام می دهند، کلمه کارگر را اطلاق نماید و سایرینی را که کار دستی انجام نمی دهند بعنوان "کارکنان" بشناسد. مدیریت یک سازمان قرار است تا منابع انسانی اش را به مناسبترین شیوه اداره کند، تا کارکنان در مسیری که بهترین منافع را برای سازمان به ارمغان بیاورد بخوبی کار کنند. و همینطور به خودشان نیز نفع برسانند. به همین منظور، ضروری است تا روابط خوبی بین تمامی کارکنان برقرار گردد.


حتما بخوانید (اطلاعیه های مهم)

بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.

اگر سوالی در ارتباط با آموزشها یا پشتیبانی دارید فقط از طریق تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار مطرح نمایید.

درباره راهکار سافت

راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری در کشور می باشد.

نرم افزارهای رایگان راهکار به هیچ عنوان محدودیتی ندارند و نسخه های کامل آنها جهت دانلود در سایت قرار داده شده است.

شدیدا اعتقاد داریم اعمال محدودیتهایی از نوع محدودیت زمانی، یا محدودیت بر روی تعداد اسناد ثبت شده و اساسا هر نوع محدودیتی که به کاربران اطلاع رسانی نشده باشد، کاری غیر اخلاقی و غیر حرفه ای می باشد و شما هیچ شرکت معتبر نرم افزاری را در دنیا نخواهید یافت که با این شیوه غیر اخلاقی موفق شده باشد.

سیاست کلی راهکار سافت بر کسب درآمد از فروش مستقیم نرم افزارها نمی باشد و این نگرانی که در آینده نرم افزارهای رایگان ممکن است پولی ارائه شوند در اینجا وجود ندارد.

برای تامین هزینه های تولید، توسعه و همینطور پشتیبانی نرم افزارهای رایگان راهکار، امکانات بیشتر و اضافی در قالب نسخه های بروز رسانی با قیمتهای بسیار کم و ناچیز به کاربران ارائه می گردد.

خرید امکانات بیشتر که در نسخه های بروز رسانی ارائه می شوند، به هیچ عنوان اجباری نیست و عدم خرید این نسخه های بروز رسانی به هیچ وجه باعث از کار افتادن نسخه های رایگان نمی گردد.