لیست مطالب مربوط به تاریخ 1393/07/08 آرشیو تاریخی مطالب

برای مشاوره خرید می توانید از طریق تلگرام با شماره 09106790876 ، و همینطور سامانه چت آنلاین راهکار، با ما ارتباط برقرار کنید.

عملیات انبار : درخواست کالا از انبار

تصویر زیر فرم افزودن درخواست کالا از انبار، در نرم افزار انبارداری رایگان راهکار را نمایش می دهد.

ثبت درخواست کالا از انبار تا حدود زیادی شبیه ثبت رسید و ثبت حواله می باشد. در اینجا نیز مانند رسید و حواله ابتدا اطلاعات سربرگ پر می شود و ثبت می گردد تا بخش افزودن اقلام فعال گردد.


عملیات انبار : حواله انبار

جهت ثبت حواله انبار در نرم افزار انبارداری رایگان راهکار، از فرمی که تصویرش را در زیر مشاهده می کنید استفاده می شود. عملیات ثبت حواله و رسید تا حدود زیادی شبیه به یکدیگرند با این تفاوت که اقلام اطلاعاتی اندکی متفاوت می باشند. برای ثبت حواله ابتدا اطلاعات سربرگ حواله را وارد کرده و ثبت می نماییم تا قسمت مربوط به افزودن اقلام حواله فعال گردد.


عملیات انبار : رسید انبار

در نرم افزار انبارداری رایگان راهکار، از قسمت عملیات انبار می توانید رسید انبار جدیدی ثبت نمایید. تصویر زیر فرم افزودن رسید انبار را نمایش می دهد.

نحوه ثبت رسید انبار به این شکل است که ابتدا اطلاعات سربرگ رسید را وارد کرده و دکمه ثبت را کلیک می نمایید و سپس شروع به ثبت اقلام رسید می نمایید.


تعاریف پایه انبار : انباردار

در نرم افزار انبارداری رایگان راهکار، باید حداقل یک انباردار برای هر انبار معرفی کنید تا بتوانید از انبار مربوطه در عملیات مرتبط با انبار استفاده نمایید. تصویر زیر فرم افزودن انباردار به انبار را نمایش می دهد.

ابتدا انبار را انتخاب کنید و سپس انباردار را، و اطلاعات را ثبت نمایید.


تعاریف پایه انبار : انبار

تصویر زیر فرم معرفی انبار در نرم افزار انبارداری رایگان راهکار را نمایش می دهد.

ابتدا نوع انبار را انتخاب کنید و سپس نام انبار را وارد نمایید و در پایان اطلاعات را ثبت نمایید. این بخش توضیح دیگری نیاز ندارد .


تعاریف پایه انبار : نوع انبار

در نرم افزار انبارداری رایگان راهکار، قبل از معرفی انبارها باید نوع انبار را مشخص سازید. برای معرفی نوع انبار در قسمت اطلاعات پایه انبار نوع انبار را انتخاب کنید.

تصویر زیر فرم معرفی نوع انبار را نمایش می دهد. شما می توانید یک نوع خاص مثلآ نوع همه انبارها را معرفی کنید و کلیه انبارها را از این نوع معرفی کنید. اما اگر در بیزنس شما تعداد زیادی انبار از انواع مختلف وجود دارد پیشنهاد ما اینست که بر یک اساس خاص نوع انبارها را تفکیک کنید تا بعد در گزارشات بتوانید گزارش متنوعی از یک نوع انبار خاص را در اختیار داشته باشید.


مدیریت کالا : کالاها

تصویر زیر فرم افزودن کالای جدید در نرم افزار انبارداری رایگان راهکار را نمایش می دهد .

وارد کردن اطلاعات زیر الزامی می باشد :

  • نام کالا
  • واحد اندازه گیری اصلی کالا
  • واحد اندازه گیری پیش فرض کالا
  • حداقل یک کد، در یکی از سیستمهای کدینگ مشخص شده
  • تعیین نوع کالا (که شامل کالا و مجموعه کالا می باشد.)

مدیریت کالا : طبقه بندی کالا

در نرم افزار انبارداری رایگان راهکار، می توانید کالاها در یک ساختار درختی در تعداد سطوح نامحدود طبقه بندی نمایید. تصویر زیر فرم طبقه بندی کالاها را نمایش می دهد. برای اینکه زیر طبقه بندیهای مربوط به هر طبقه بندی را مشاهده نمایید بر روی دکمه با علامت (...) کلیک نمایید.


مدیریت کالا : سیستمهای کدینگ کالا

نرم افزار انبارداری رایگان راهکار، این امکان را به شما می دهد تا سیستمهای کدینگ متفاوت و نامحدودی را داشته باشید و از بین آنها یکی را بعنوان سیستم کدینگ جاری استفاده نمایید. نتیجه این امر این می شود که قادر خواهید بود برای یک کالا به ازاء هر سیستم کدینگ یک کد متفاوت تعریف نمایید. بعنوان مثال کالای X می تواند در سیستم کدینگ GS1 کد 1001 را داشته باشد و در سیستم کدینگ ایران کد کد 5623 را داشته باشد و ... .


مدیریت کالا : تبدیل اندازه ها

نرم افزار انبارداری رایگان راهکار، این امکان را به شما می دهد که بتوانید ضریب تبدیل واحدهای اندازه گیری را در یک جا و فقط یکبار مشخص نمایید و سپس در تمامی بخشهای دیگر سیستم عملیات تبدیل را بصورت اتوماتیک انجام خواهد داد.


حتما بخوانید (اطلاعیه های مهم)

بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.

اگر سوالی در ارتباط با آموزشها یا پشتیبانی دارید فقط از طریق تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار مطرح نمایید.

برای رفع مشکلات مرتبط با نصب نرم افزار بصورت رایگان توسط کارشناسان نصب نرم افزارها، از طریق شماره 09106790876 در تلگرام پیام بگذارید.

درباره راهکار سافت

راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری در کشور می باشد.

محصولات راهکار سافت علاوه بر اینکه بصورت رایگان عرضه می شوند، شامل آموزش و پشتیبانی رایگان نیز می باشند.

نرم افزارهای رایگان راهکار به هیچ عنوان محدودیتی ندارند و نسخه های کامل آنها جهت دانلود در سایت قرار داده شده است.

شدیدا اعتقاد داریم اعمال محدودیتهایی از نوع محدودیت زمانی، یا محدودیت بر روی تعداد اسناد ثبت شده و اساسا هر نوع محدودیتی که به کاربران اطلاع رسانی نشده باشد، کاری غیر اخلاقی و غیر حرفه ای می باشد و شما هیچ شرکت معتبر نرم افزاری را در دنیا نخواهید یافت که با این شیوه غیر اخلاقی موفق شده باشد.

سیاست کلی راهکار سافت بر کسب درآمد از فروش مستقیم نرم افزارها نمی باشد و این نگرانی که در آینده نرم افزارهای رایگان ممکن است پولی ارائه شوند در اینجا وجود ندارد.

برای تامین هزینه های تولید، توسعه و همینطور پشتیبانی نرم افزارهای رایگان راهکار، امکانات بیشتر و اضافی در قالب نسخه های بروز رسانی با قیمتهای بسیار کم و ناچیز به کاربران ارائه می گردد.

خرید امکانات بیشتر که در نسخه های بروز رسانی ارائه می شوند، به هیچ عنوان اجباری نیست و عدم خرید این نسخه های بروز رسانی به هیچ وجه باعث از کار افتادن نسخه های رایگان نمی گردد.