اطلاعیه های راهکار سافت آرشیو موضوعی مطالب

برای مشاوره خرید می توانید از طریق تلگرام با شماره 09106790876 ، و همینطور سامانه چت آنلاین راهکار، با ما ارتباط برقرار کنید.

اطلاعیه افزایش قیمت نرم افزارهای راهکار

بدینوسیله به اطلاع کاربران عزیز راهکار سافت می رسانیم، از امروز 2 مهرماه 1397 قیمت نرم افزارهای راهکار به ناچار و بدلیل تورم بی سابقه، افزایش می یابد.


اطلاعیه جدید و مهم در مورد خدمات راهکار سافت

از امروز یعنی 1397/05/03 چگونگی ارائه خدمات راهکار سافت به شرحی که در ادامه این نوشتار آمده است تغییراتی دارد.
اطلاعات بیشتر در این زمینه ...


خداحافظی با کاربران ویندوز XP از نسخه 3.0 نرم افزار فروشگاهی راهکار

در نسخه های جدید محصولات راهکار سافت دیگر ویندوز XP پشتیبانی نخواهد شد.
اطلاعات بیشتر در این زمینه ...


اطلاعیه افزایش قیمت نرم افزارهای راهکار از اول اردیبهشت ماه 1397

بدینوسیله به اطلاع کاربران عزیز راهکار سافت می رسانیم، از اول اردیبهشت ماه 1397 قیمت نرم افزارهای راهکار با اندکی افزایش 70 هزار تومان می گردد.


اطلاعیه افزایش قیمت نرم افزارهای راهکار از اول اردیبهشت ماه 1396

بدینوسیله به اطلاع کاربران عزیز راهکار سافت می رسانیم، از اول اردیبهشت ماه 1396 قیمت نرم افزارهای راهکار با اندکی افزایش 50 هزار تومان می گردد.


خدمات پشتیبانی جدید راهکار سافت بصورت تلفنی و ریموت

بزودی خدمات پشتیبانی جدید راهکار سافت بصورت تلفنی و ریموت راه اندازی خواهد شد

در راستای حمایت بیشتر از کاربران محصولات رایگان راهکار سافت در تلاش هستیم تا بزودی بخش پشتیبانی ویژه بصورت تلفنی و ریموت را راه اندازی نماییم.

جزئیات بیشتر در مورد این خدمات به شرح زیر می باشد:


سال 1394 بر تمامی ایرانیان و سایر فارسی زبانان عزیز مبارکباد

راهکار سافت، سال خوشی را برای تمامی ایرانیان و فارسی زبانان عزیز آرزو می کند.

در سال جدید خدمات رایگان راهکار سافت همچنان روال سالهای گذشته ادامه پیدا خواهد کرد و سعی ما بر اینست که در ابتدا نسخه های قبلی را با بروز رسانیهای مرتب ارتقاء بدهیم و سطح کیفی نرم افزارهای رایگان را بالاتر ببریم و در ادامه ماژولهای رایگان بیشتری را به سیستم یکپارچه رایگان راهکار اضافه نماییم.


اطلاعیه مهم : درخواست از کاربران نرم افزارهای رایگان راهکار سافت

درخواست از کاربران نرم افزارهای رایگان راهکار سافت

کاربران گرامی نرم افزارهای رایگان راهکار سافت، بدینوسیله از همه شما عزیزان درخواست می کنیم تا برای برخورداری از خدمات پشتیبانی رایگان در تالارهای گفتمان پشتیبانی ثبت نام نمایید و سوالات خود را از آن طریق مطرح نمایید.

با توجه به اینکه روزانه بیش از 50 کاربر نرم افزارهای رایگان راهکار را دانلود می نمایند و بسیاری از آنها سوالاتی را مطرح می کنند که تقریبآ مشابه یکدیگر می باشند خواهش می کنیم در تالارهای گفتمان راهکار ثبت نام نمایید و سوالات خود را در آنجا مطرح نمایید و از طریق پرسیدن سوالات از طریق ایمیل راهکار سافت جدآ خودداری نمایید. و از این آدرس ایمیل صرفآ برای مواردی استفاده کنید که امکان مطرح کردن آن بصورت عمومی ممکن نباشد.


اطلاعیه مهم در مورد راندمان سافت

با توجه به اظهار نظر برخی کاربران بصورت ایمیلی یا ثبت دیدگاه در سایت در مورد راندمان سافت و تشابه آن با سیستم راهکار سافت لازم دانستیم توضیحات زیر را ارائه بدهیم:

این نرم افزار در ابتدا قرار بود با همکاری شرکتی بنام راندمان سافت ارائه شود و حتی ما نرم افزار حسابداری رایگانی را نیز در اختیار راندمان سافت قرار دادیم.


حتما بخوانید (اطلاعیه های مهم)

بخش نظرات صرفا برای درج دیدگاه های شماست و کارشناسان راهکار در بخش دیدگاه ها پاسخگوی سوالات نیستند.

اگر سوالی در ارتباط با آموزشها یا پشتیبانی دارید فقط از طریق تالارهای گفتمان پشتیبانی راهکار مطرح نمایید.

برای رفع مشکلات مرتبط با نصب نرم افزار بصورت رایگان توسط کارشناسان نصب نرم افزارها، از طریق شماره 09106790876 در تلگرام پیام بگذارید.

درباره راهکار سافت

راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری در کشور می باشد.

محصولات راهکار سافت علاوه بر اینکه بصورت رایگان عرضه می شوند، شامل آموزش و پشتیبانی رایگان نیز می باشند.

نرم افزارهای رایگان راهکار به هیچ عنوان محدودیتی ندارند و نسخه های کامل آنها جهت دانلود در سایت قرار داده شده است.

شدیدا اعتقاد داریم اعمال محدودیتهایی از نوع محدودیت زمانی، یا محدودیت بر روی تعداد اسناد ثبت شده و اساسا هر نوع محدودیتی که به کاربران اطلاع رسانی نشده باشد، کاری غیر اخلاقی و غیر حرفه ای می باشد و شما هیچ شرکت معتبر نرم افزاری را در دنیا نخواهید یافت که با این شیوه غیر اخلاقی موفق شده باشد.

سیاست کلی راهکار سافت بر کسب درآمد از فروش مستقیم نرم افزارها نمی باشد و این نگرانی که در آینده نرم افزارهای رایگان ممکن است پولی ارائه شوند در اینجا وجود ندارد.

برای تامین هزینه های تولید، توسعه و همینطور پشتیبانی نرم افزارهای رایگان راهکار، امکانات بیشتر و اضافی در قالب نسخه های بروز رسانی با قیمتهای بسیار کم و ناچیز به کاربران ارائه می گردد.

خرید امکانات بیشتر که در نسخه های بروز رسانی ارائه می شوند، به هیچ عنوان اجباری نیست و عدم خرید این نسخه های بروز رسانی به هیچ وجه باعث از کار افتادن نسخه های رایگان نمی گردد.